Podmínky terapie

Objednání k terapeutické či poradenské konzultaci

Upozornění!

Kontaktováním dáváte automaticky souhlas s poskytnutím osobních a citlivých údajů (jméno, příjmení, příp.telefon a emailovou adresu), nezbytných pro první kontakt a domluvu úvodního setkání. Klienty dále vedu ve službě anonymně, pouze pod křestním jménem.

Do emailu vždy, prosím, uvádějte své jméno a telefonní číslo, na kterém Vás mohu zastihnout. A samozřejmě dobu, kdy by se Vám sezení hodilo. Já Vám termín potvrdím či nabídnu jinou alternativu.

Zrušit nebo přesunout dohodnutý termín terapie/poradenství z vaší strany je nutné alespoň 48 hodin předem. Jinak vám bude účtována standardní hodinová sazba.

Dohodnuté termíny jsou závazně dodržovány také z mé strany. V případě, že budu muset naše setkání neplánovaně zrušit (např. z vážných zdravotních důvodů), nabídnu vám nejbližší možný náhradní termín.

Jak postupovat

  • Kontaktujte mě telefonicky či e-mailem, nebo přes kontaktní formulář a dohodneme si termín prvního setkání. V průběhu konzultací neberu telefon, pokud tedy telefon nezvednu, zavolám vám zpátky, hned jak budu moci.
  • První setkání slouží zejména k vzájemnému seznámení, k obeznámení se s tím, co potřebujete, s čím přicházíte a k zvažování možných způsobů práce. Stane-li, že během úvodního setkání dojdu k závěru, že na danou problematiku mé profesní schopnosti nestačí (např.v případě rozvíjejícího se závažného duševního onemocnění), pak vás nakontaktuji na spolupracující kolegy, kteří se danou problematikou zabývají (psychiatři, kliničtí psychologové apod.).
  • Pokud vám budou mnou navržené možnosti spolupráce vyhovovat, dohodneme se na systematické terapii nebo poradenských konzultacích. Počet konzultací závisí na vaší potřebě a vzájemné dohodě. Systematická terapie je možná při frekvenci docházení alespoň 1× týdně, případně 1× za 14 dní.
  • Při plánované dlouhodobější spolupráci si nejprve domluvíme tři „zkušební“ setkání, po nichž zhodnotíme a doladíme další spolupráci.
  • Každé sezení je možné platit na jeho konci v hotovosti (proti příjmovému dokladu), dále je možné uhradit více sezení převodem na účet.